Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych - idealny sposób na wzmocnienie swojej pozycji na rynku! Oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Proste w obsłudze oraz spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa! Dodatkowo zakupie otrzymują Państwo darmowy transport, montaż i 2-letnią gwarancję.

Rodzaje stacji do wyboru:

  • stacje wolnostojące
  • stacje naścienne (wiszące)
  • z wtyczką ładującą lub z gniazdami

Jak podaje Dyrektywa Unijna, w 2022 roku stacja ładowania samochodów elektrycznych będzie musiała przypadać na każde 10 pojazdów. Dlatego te produkty można znaleźć już teraz w naszej ofercie!

Stacje ładowania samochodów elektrycznych to oferta, którą mogą być zainteresowani zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele przedsiębiorstw. Nowoczesne “ładowarki” podnoszą prestiż obiektu, stając się alternatywą dla takich miejsc jak hotele czy stacje benzynowe. W naszej ofercie znajdą Państwo stacje wiszące (naścienne) oraz wolnostojące.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stacje ładowania samochodów elektrycznych produkowane są w dwóch wariantach - z gniazdem lub wtyczką, której kabel posiada odpowiednią moc (dostosowaną do potrzeb Klienta). Wszystkie sprzęty spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz są niezwykle proste w obsłudze. Do ich atutów z pewnością należy także fakt, że z powodzeniem można z nich korzystać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup u nas, oferujemy darmowy transport, montaż i 2-letnią gwarancję!