Ledy

Wymiana oświetlenia na ledowe na zasadzie wynajmu - to rozwiązanie, które wpływa pozytywnie na oszczędność i optymalizację wydatków. Współpracując z nami, unikną Państwo wydawania jednorazowo dużych kwot na wymianę żarówek. Oferta idealna dla osób, które myślą o oszczędności elektrycznej związanej z oświetleniem np. pomieszczeń biurowych, szkół, przedszkoli oraz innych obiektów użyteczności publicznej!

Korzyści z wymiany oświetlenia na ledowe:

  1. Zmniejszenie zużycia energii pochodzącej z oświetlenia o nawet 60% już od pierwszych korzystania z ledów
  2. Gwarantowana wymiana źródeł światła, które ulegną zniszczeniu przez okres 24 miesięcy - nawet w sytuacji uszkodzenia mechanicznego powstałego z winy klienta.
  3. Oszczędność dużych kwot pieniędzy poprzez płatność ratalną

Dbając o komfort, oszczędność, a także optymalizację Państwa wydatków, oferujemy wymianę oświetlenia na ledowe na zasadzie wynajmu. Jest to wyjątkowo atrakcyjna możliwość, ponieważ nie ponoszą Państwo znacznych wydatków związanych z wymianą żarówek.

Stworzyliśmy ten produkt, mając na uwadze przede wszystkim oszczędność energii elektrycznej w pomieszczeniach biurowych, szkołach, przedszkolach i innych obiektach użyteczności publicznej.

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju żarówki, jak i ich zamienniki, tzw. tuby. Umowa na najem trwa 24 miesiące, natomiast po jej zakończeniu mają Państwo możliwość kupienia żarówek led za jedyne 1 zł netto za sztukę!

Korzyści z wymiany oświetlenia na ledowe:

  • Zmniejszenie zużycia energii elektrycznej pochodzącej z oświetlenia o nawet 60%
  • Gwarancja wymiany źródeł światła, które ulegną zniszczeniu przez czas 24 miesięcy
  • Zaoszczędzenie dużych sum pieniędzy dzięki płatności ratalnej

W ramach naszych usług jesteśmy w stanie przedstawić kalkulację oszczędności w skali roku. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką ofertą, prosimy o kontakt oraz przygotowanie następujących informacji:

  • rodzaj, typ i ilość wymienianych źródeł światła z określeniem średniej ilości godzin wykorzystania w skali dnia
  • średnia ilość dni w miesiącu, gdy używane jest oświetlenie
  • cena energii elektrycznej zgodna z taryfą Klienta, (cena za 1kWh)