Kariera

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów/Klienta

Uwielbiamy nowe wyzwania. Potrafimy łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. Jesteśmy pełni energii i skoncentrowani na realizacji spektakularnych celów. Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koordynator działu handlowego PV

Rozwijając nowe kierunki poszerzamy swoją aktywność w obszarze surowców energetycznych między innymi w zakresie Odnawialnych Źródeł Energetycznych.
W związku z powyższym poszukujemy kandydata na stanowisko zarządzającego Działem Handlowym PV.

CZYTAJ WIĘCEJ

Aplikuj

Wyślij swoje CV na adres: biuro@cannatrade.pl, jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem na naszej stronie.
W temacie wpisz tytuł ogłoszenia.

Jeżeli chcesz wziąć udział w przyszłych rekrutacjach napisz nam o tym w mailu:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w Canna Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Kępska 7, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych wysłanych w odpowiedzi na ogłoszenie jest Canna Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Kępskiej 7. Dane przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Zasady i podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych określa poniższa klauzula informacyjna. Zapoznaj się z jej treścią, określa bowiem wszystkie informacje niezbędne do świadomego i dobrowolnego podania przez Ciebie danych osobowych, w tym podstawy prawne przetwarzania danych osobowych, okres ich przechowywania, podmioty, którym dane mogą być udostępniane i prawa, które przysługują Ci w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Aplikując na wybrane stanowisko oświadczasz jednocześnie, że zgadzasz się na przetwarzanie udostępnionych przez Ciebie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Klauzula zgody
Przesłanie dokumentów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody dla Canna Trade Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych w dokumentach danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego. Wyrażona zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta.Wysyłając informację o cofnięciu zgody na adres biuro@cannatrade.pl

Klauzula obowiązku informacyjnego

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Canna Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Kępska 7.
  2. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych można kierować na adres: biuro@cannatrade.pl
  3. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  4. Canna Trade Sp. z o.o. będzie przetwarzać Państwa dane osobowe do momentu zakończenia rekrutacji i wyboru kandydata.
  5. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. - w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dz. Urz. UE L Nr 119 str. 1, co oznacza, że przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie odbywać się na podstawie Państwa zgody.
  6. Odbiorcami danych są upoważnieni pracownicy/współpracownicy Administratora danych, którzy w celu wykonania swoich obowiązków mogą otrzymać do nich dostęp.
  7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez kontakt z pod adresem wskazanym w pkt. 1 i 2.
  8. Jeżeli uznają Państwo,że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, możliwe jest wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Podanie przez Państwa danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego oraz jest dobrowolne, jednak konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  10. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.